fbpx
Твоє життя — твій комфорт
Про бренд

МАНУФАКТУРА ІНДИВІДУАЛЬНИХ МЕБЛІВ

Наша історія починається із родини Радіонових, яка у 1998 році зіткнулася з проблемою тотального дефіциту меблів у нашій країні. На той час меблеве виробництво в Україні взагалі не працювало, тому ми міркували, як зробити комфортне перебування вдома зручним та стильним. Кордони були вже відкриті й тепер був вільний доступ до Європейських товарів. Тож почали привозити та замовляти кухонні гарнітури з Італії, Польщі та Німеччини. У той час населення оговтувалось від Радянського Союзу та було “голодним” до новинок та речей, котрі мали інший, зовсім не такий вигляд та функціонал. Як раз тоді поняття євроремонт входив у лексикон кожного пострадянського громадянина. Походження цього слова просте – ремонт зроблений із матеріалів, які привезли із заходу і називався євроремонт. Тому ми вирішили робити те, що в Кременчуці називали першопрохідці у світі меблів. Ми залучилися партнерством із декількома фабриками.

Магазину одразу не було, першою точкою продажу був — ринок, орендуючи там невеличку вітрину, на якій розміщувалися лише каталоги, розуміли, що таке сприйняття не всім до вподоби, тому згодом потреба наочно показувати продукцію клієнтам виросла і було прийнято рішення відкривати меблевий магазин.

Постала проблема з назвою, оскільки хотіли поєднати в собі дещо більше ніж просто меблі та варіанти стилю, довго велися дискусії, шукали правильне рішення. Та одного дня зрозуміли, що ми різносторонні та знаходимось поза стилями інтер’єрів, ми між ними. Так і з’явилася назва “Інтер-Стиль” – між стилями, бо проппємо клієнтам все до їх вподобань та запитів.

Потім почали мислити більш глобально та спостерігати за нашими клієнтами — кожен перш ніж замовляє або купує меблі думає про затишок та комфорт своєї родини, хоче внести свою історію та передати її в інтер’єрі. Бо дім — це те місце, куди хочеться повертатися, це те місце де пахне гарячими смаколиками приготованими на гарній та ергономічній кухні, це те місце де прибираючи шафу — можна переміряти всі речі та нічого не викинути, бо можливо схудну… Вітальня, в якій збирається родина та друзі — це свято або просто щасливі будні, це передпокій в якому стільки зустрічей, вітань, обіймів та поцілунків… Та готові рішення не забезпечують всі ці потреби клієнтів, не поєднують у собі весь потенціал ергономічності та зручності, ми це розуміли, бо також і наша родина зіткнулася з цією проблемою, що стала на шляху до комфорту, стилю та якістю меблів у своїй оселі.

Тому наша головна цінність — від родини до родини.

Вже під кінець 1999 року нашим клієнтам стало замало візуальної естетичності, вони стали більш вибагливими – захотіли огорнути себе комфортом та затишком. З екранів телевізора доносилося про новітні гаджети та девайси, що допомагали у повсякденному житті. Звичайно кожен мріяв про них, але як розмістити Їх, наприклад, на кухні так, щоб це було гармонійно та не заважало, але водночас все було “під рукою”

Ми зрозуміли, що пропонуючи клієнтам лише фабричні меблі, які не реалізовують функціональні проблеми, пов’язані з організацією простору.І тому вирішили поставити собі за наступну ціль задовольняти індивідуальні потреби кожного клієнта та його родини.

Так 2000 рік став знаковим у розвитку виготовлення меблів, оскільки тепер не переінакшували італійські та українські меблі під потреби кожного — ми почали замовляти всі матеріали окремо та робити репліки відомих брендів та втілювати свої ідеї з урахуванням всіх побажань й потреб кожного клієнта.

Ми, як і кожна родина розуміли, що чекати довго ми не можемо та й не хочемо залежати від виробників матеріалів, тому що стоїмо в черзі після когось, а час це не безмежний ресурс, тому вирішили діяти рішуче та змінювати ситуацію у наш бік. Так у 2005 році ми відкрили власне виробництво! І це був тільки початок. Ми завжди вдосконалюємо свої знання та навички — їздимо на виставки, купуємо нове обладнання, стаад собою нові задачі та нові виклики!

Шлях до успіху та довіри клієнтів тернистий та важкий, тому тримаємо себе в тонусі, щоб наш бренд був на висоті!

“Інтер — Стиль” – це наша дитина, в яку вкладаємо свої знання та душу, змінюємося та ростемо разом з нею.

Обираючи нас ви обираєте турботу за родиною, довіру, індивідуальність та комфорт, який кожен день буде з вами, а вдячність кожного клієнта дуже особлива для нашої компанії.

Інтер-Стиль”. ТВОЄ ЖИТТЯ — ТВІЙ КОМФОРТ