fbpx

Співпраця з дизайнерами інтер’єру:

Ми – команда “Інтер-Стиль”. Стильні, сучасні меблі – це наша стихія. Ми знаємо про меблі все та навіть більше, оскільки створюємо меблеві шедеври понад 20 років. З нашими роботами ви можете ознайомитися на сторінках нашого сайту або зайти на наші соцмережі.

Ми обожнюємо творчих людей та самі являємося такими, тому активно запрошуємо до співпраці дизайнерів інтер’єру й архітекторів, як приватних та дизайн-студії. Наша робота – це не просто співпраця – ми стаємо командою, бо наша мета спільна – зробити стильне та комфортне перебування людей в оселі кожного вашого та нашого клієнта.
Завдяки нашій команді професіоналів ми реалізуємо проєкти підходячи до кожного клієнта індивідуально, враховуючи всі дрібниці.

Ми запрошуємо до співпраці дизайн-студії, дизайнерів інтер’єрів і архітекторів, готових брати активну участь і грамотно реалізовувати свої проєкти на вищому рівні. Ми пропонуємо ексклюзивні знижки, тому що ми раді бачити енергійних, талановитих творчих людей, щоб втілювати їх проєкти спільними зусиллями, тому що вважаємо, що в команді у нас може вийти набагато більше і краще, ніж поодинці. Тому наша плідна співпраця розширює можливості обох сторін.

Для дизайнерів

Що ми пропонуємо:

1. Знижки для кінцевих замовників.
2. Гнучкі й індивідуальні умови співпраці для дизайнерів/архітекторів.
3. Актуальні матеріали від наших постачальників - каталоги, зразки.
4. Довільні форми оплати (готівка, безготівкові, по карті або через інтернет).
5. Підбір додаткових матеріалів, обговорення реалізації проєкту.
6. Професійну допомогу в підборі матеріалів та розробка дизайн-макетів меблів (внутрішнє наповнення, розміщення елементів з урахуванням ергономіки користування)
7. Гарантійне (1 рік та після завантаженням клієнтом меблів речами - додаткове регулювання фурнітури) та післягарантійне обслуговування.

Цікаво?

+38 (067) 535 04 46