fbpx

Блог

Індивідуальний дизайн

21 Жовтня 2020

Оформлення будинку мрії починається з ідеально оформленого простору, де кожен квадратний сантиметр буде використаний, де меблі будуть саме такими, як ви собі уявляли. І готові рішення не можуть виконати такої функції. Тоді ви звертаєтесь до меблярів, та не кожен має змогу зробити гарний дизайн меблів з урахуванням ергономіки. 

Та наша мануфактура має висококваліфікованих дизайнерів-візуалістів меблів та інтер’єру, які з радістю втілять в життя ваші найзаповітніші мрії з урахуванням кожної дрібниці.

Де краще розташувати мийку, а де буде захований пилосос, а чи зручно мені з тієї полиці діставати светр? На кожне питання ми маємо відповідь! Бо основне направлення нашої діяльності – це виготовлення корпусних меблів і в цьому направленні ми працюємо понад 20 років, тому знаємо свою справу. 

Розроблений ексклюзивний дизайн вітальні, спальні кухні чи навіть меблів для бізнесу буде чіткі розміри та лінії які ви забажаєте будь то плавні вигини, або нестандартна висота чи глибина шафок / шухлядок і т.д. Таким чином ви позбавляєте себе пошуку потрібної конфігурації меблів та пошуку потрібного кольору та відтінку. 

Ми з впевненістю можемо сказати, що замовивши меблі за індивідуальним дизайном ви зможете створити інтер’єр своєї мрії.

Викликавши дизайнера на замір, будьте певні, якщо ви не знаєте чого ви хочете чи що вам підходить ми подамо ідею та допоможемо визначитися, щоб ми розуміли від чого ми будем далі відштовхуватися.

Після заміру дизайнер розробляє дизайн макет та запрошує Вас на зустріч для вибору матеріалів та обговорювання нюансів. Ми оголошуємо ціну, ви вносите передплату та підписуємо договір та креслення. Далі дизайнер віддає креслення у виробництво і ми згодом ви отримуєте бездоганні меблі!

*Ми дуже цінуємо наш час, тому виклик дизайнера платний, але потім із загальної суми ми віднімаємо цю суму (окрім 3d візуалізації).

Дизайн-макет меблів від 300 до 800 грн
3d візуалізація вашого простору від 7 до 15 $/м2

Консультація з нашим дизайнером за телефоном +38(067) 530-65-57. 

Телефонуйте, залишайте заявку на сайті та ми допоможемо Вам!

Поділитися статтею:
facebookpinteresttelegram