fbpx

Блог

Колір в інтер’єрі 2021

16 Листопада 2020

Один із найвідоміших брендів лакофарбувальних виробів Dulux назвав головний колір 2021 року!

Як вже відомо інститут колористики Pantone завжди озвучує під кінець року основний колір наступного року. Від якого відштовхуються всі дизайнери світу, будь-то дизайнери інтер’єру чи дизайнери одягу, чи графік-дизайнери (всі тренди наступного року крутяться навколо кольору пантон). Потім додаються другорядні кольори які доповнюють або розбавляють ними, в нашому випадку інтер’єр. Та цього року Pantone досі мовчить й ініціативу у свої руки взяли  Dulux та AzkoNobel.

Як же колористи обирають колір наступного. року, який буде рвати всі топ позиції?
Минулого року кольором 2020 був класичний синій – і це зрозуміло, він вважається королівським кольором! Весь 2019 рік говорили про Віндзорську династію, а саме про Меган Маркл та принца Гаррі. Тому колористи світу присвятили їм та їхньому первістку  колір, який заполонив наші серця та інтер’єри.
Та чого очікувати від кольору 2021 року? 2020 рік запам’ятався нам, як не самий легкий рік: авіатрощі, пандемія, вибори в Білорусії та США, #black lives matter та це, мабуть, далеко не весь список того, що підготував для нас цей рік… Тому ми були в передчутті, які фарби готувати для МДФ.

І ось настав той момент – колір 2021: Brave Ground або «хоробра земля». 

Brave Ground був виділений як базовий та елементарний колір, що відображає силу землі та силу людства, наше бажання боротися та дивитися в майбутнє – особливо у світі, який стикається з проблемами кризи, викликаної пандемією коронавірусу.


«Колір може зіграти в цьому значну роль: завдяки заспокійливим, відновлювальним і природним тонам наших палітр ColourFutures 2021 ми сподіваємося дати професіоналам можливість створювати простір, який надихає людей на творчість, заряджає їх оптимізмом і радістю. За минулий рік наше життя і робота повністю змінилися», – коментує Хелен ван Ген, креативний директор Міжнародного центру естетики AkzoNobel.

Звичайно ми вже не будемо такими, як були раніше, ми вже не будемо жити так, як жили раніше.
 

Нам усім довелося дещо змінити свою буденність. Ми отримали новий досвід і знання, стали по-новому цінувати свій домашній затишок, спілкування в колі сім’ї та друзів. Ми заново відкрили для себе поняття доброти та щедрості, людяності, а також усвідомили, що разом ми здатні на неймовірні вчинки. І, нарешті, ми змогли зібратися з духом і продовжити свій шлях вперед.

Тому важкі та складні кольори стали занадто тиснути в чотирьох стінах, коли весь світ в хаосі. Тому колористи зробили тенденцією універсальний колір, який можна застосовувати в самих різних умовах. AkzoNobel і Dulux розробили чотири додаткові колірні палітри – серед них Expressive, колекція яскравих червоних і рожевих відтінків, і Timeless, тепла група жовтих і охристих.

Отже, головний колір “хоробра земля” – присвячений нашій планеті та нашій свідомості, показує нашу егоїстичність, та те наскільки ми готові з нею боротися. Те на скільки ми можемо не панікувати, а дружно здолати всі негаразди, те на скільки ми можемо свідомо та з повагою відноситися до оточуючих нас людей, тому що кожна мить повинна радувати та всі неприємні моменти ми здолаємо!

А поки насолоджуємося новими тенденціями розбавляємо соковитими відтінками та замовляйте стильні меблі  “Інтер-Стиль”. 

Поділитися статтею:
facebookpinteresttelegram