fbpx

Блог

Головні кольори 2021 за версією Pantone

17 Грудня 2020

Pantone назвав головні кольори 2021 року.


Сьогодні, коли люди шукають шляхи підкріпити себе енергією, ясністю і надією подолати тривалу невпевненість, енергійні та надихаючі відтінки задовольняють наше прагнення до життєвої сили. Illuminating – яскравий і життєрадісний жовтий, іскристий жвавістю, зігріваючий відтінок, наповнений сонячною енергією. Ultimate Gray уособлює міцні та надійні елементи, які вічні й утворюють міцну основу. Колір гальки на пляжі й обвітрених елементів природи, чий вигляд підкреслює їх здатність витримувати випробування часом, Ultimate Grey нечутно обнадіює нас, стимулюючи почуття холоднокровності, стійкості та стійкості.
«Вибір двох незалежних кольорів наголошує на тому, як різні елементи об’єднуються, щоб висловити послання сили та надії, яке одночасно стійко і надихаюче, передаючи ідею важливості союзу як кольорів, так і людей. Поєднання стійкого Ultimate Grey з яскравим жовтим Illuminating висловлює послання позитиву, підкріплене силою духу», – каже Леатріс Айсман (Leatrice Eiseman), виконавчий директор Інституту кольору Pantone. «Практичне і міцне, але водночас тепле й оптимістичне, це поєднання кольорів дає нам стійкість і надію. Нам необхідно відчувати себе бадьоро і натхненними, це важливо для людського духу».

«Колір року за версією Pantone відображає те, що відбувається в нашій глобальній культурі  те, що шукають люди, і на що цей колір сподівається відповісти», – додала Лорі Прессман (Laurie Pressman), віцепрезидент Інституту кольору Pantone. «Для сучасного суспільства колір – важлива форма комунікації та спосіб символізувати думки й ідеї, тому більшість дизайнерів і брендів використовують мову кольору для взаємодії та зв’язку зі споживачем».Тепер ми розуміємо повну картину і ви можете приходити замовляти меблі за останніми тенденціями.

Кому хочеться тепла та яскравості у житті  – PANTONE 13-0647 Illuminating вже заполонив наші серця. Погодьтеся, що після такого важкого року, коли настрій псують новини так хочеться позитиву, тепла та радісних емоцій.
Та ми ж не можемо поставити всі меблі у жовтому кольорі пофарбувати стіни або поклеїти шпалери у жовтому кольорі, оскільки яскраві тони дуже важкі для сприйняття  тому цей колір служить для того, щоб підкреслити та надати життєвої сили й енергії. Вхідні двері в яскраво-жовтому Illuminating передає теплий і гостинний образ, який може бути підтриманий твердим і надійним сірим кольором Ultimate Grey в зовнішній обробці. Ultimate Grey, як міцна основа для Illuminating, яскравого жовтого кольору, стимулюючого увагу та інтуїцію і висвітлює шлях до інтелектуальної цікавості, оригінальності та винахідливості відкритого розуму, разом з ним створює ідеальне поєднання для будь-якого офісу, домашнього  і комерційного приміщення.


Тому обирайте які кольори Вам до смаку чи за версією Deluxe чи за версією Pantone та приходьте до нас або телефонуйте –  ми розробимо не лише меблі, а й дизайн-інтер’єру. 


Поділитися статтею:
facebookpinteresttelegram