fbpx

Блог

Модні кольори в інтер’єрі 2021 за версією WGSN

20 Січня 2021

Ми вже говорили про те що Dulux назвав головний колір в інтер’єрі 2021 року ним став “хоробра земля”.

Вони зробили ставку на м’які та нейтральні фарби які відображають основу душевного спокою людей, та інший законодавець у світі дизайну і моди – інститут колористики Pantone – анонсував ширшу і насичену гаму в зимовому та весняно-літньому варіантах.

А що говорять аналітики WGSN? До чого вони більш схильні?

Аналітики WGSN, фахівці в галузі прогнозування тенденцій, і експерти Coloro назвали 5 ключових відтінків 2021 року в інтер’єрі.

І перший із них Quiet Wave.

Цей відтінок зеленого експерти називають оптимістичним і футуристичним, збалансованим – він ідеальний, щоб задати настрій для початку нового десятиліття. Натхнення тут пов’язано не стільки з природою, скільки з технологіями. А блідий, трохи відсторонений характер робить Quiet Wave ідеальним помічником для розумової підготовки до фізичних навантажень.


Наступний колір –  Aqua

Колір, натхненний технологіями. Недавній огляд відтінків  показав, що синій колір випередив інші. Аналітики запевняють: з появою 5G, розвитком кіберспорту і віртуальних інфлюенсерів наші відносини з технологіями – і таким кольором, як синій, який широко використовується в цій сфері, – стануть більш захоплюючими та емоційними. Хоча ми вже минулий рік спостерігали, як Королівський синій від Pantone заполонив інтер’єри та наші серця.


Lemon Sherbet

Раніше жовтий вважався ризикованим кольором та все частіше можна помітити в колекціях дизайнерів. Іскристий та оптимістичний, він буде приваблювати та за допомогою нього можна підкреслити елементи інтер’єру.

Oxy Fire

Вогняний, насичений, що неодмінно викликає реакцію та сплеск емоцій. Цей яскравий відтінок символізує активність, нагадуючи колір еритроцитів. Його пропонують використовувати, щоб «зарядити енергією» і оживити предмети та колекції.

Good Gray

Нейтральний сірий підкреслює більш яскраві кольори сезону. Він виглядає стійким та ненав’язливо.

Завдяки середнього рівня насиченості та легкому синюватому підтоном він одночасно заземляє і заспокоює, створюючи відчуття рівноваги.

В яких відтінках ви будете робити інтер’єр обирати Вам, так як головні законодавці моди дають нам вибір і в якому кольорі не зробите – буде виглядати чудово! Головне, який у вас дизайн інтер’єру та меблі) 

Поділитися статтею:
facebookpinteresttelegram